بازاریابی در سوریه

 بازاریابی خدمات و بازاریابی کالا کاملا متفاوت است. دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی این موارد را در کشور سوریه به شما مشاوره خواهد داد. اصول بازاریابی خدمات تفاوت زیادی با کالا دارد. برای یک بازاریابی موفق باید درک صحیحی از دو مقوله کالا و خدمات داشته باشیم.

دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی همچنین خدمات و مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در سوریه ، موارد مربوط به تجارت با سوریه ، صادرات به سوریه و خدمات حقوقی در سوریه و اعطای نمایندگی در سوریه را انجام میدهد.

تفاوت کالا و خدمات چیست؟

در تفاوت کالا و خدمات می توان گفت که ، خدمات انجام دادن یک کار برای شخص یا شرکت است. خدمات مانند محصول و کالا قابل لمس نیست. خدمت یک کار است و نمیتوان آن را بصورت مشهود دید.

اما برخلاف خدمات که قابل دیدن نیست ، کالا یک جسم مشخص است. میتوان آن را دید و لمس کرد و برای همگان ملموس است. کالا بسیار مشهود به نظر می رسد و میتوان درباره آن به سادگی و قدرت بیشتری تصمیم گرفت و نظر داد.کالا دارای ابعاد و کیفیت میباشد.نیاز به حمل و نقل و تولید دارد.

بازاریابی در سوریه

تفاوت کالا و خدمات به زبان ساده تر

خدمات، انجام کاری برای کسی یا چیزی، شرکت یا سازمانی است. عموما خدمات قابل تولید نیست و نیاز به صادرات و حمل و نقل ندارد.خدمات فیزیکی نیست  و دیده نمیشود. شما نمی‌توانید خدمات و سرویس را ببینید، بشنوید، حس کنید یا لمس نمایید.

اما بر خلاف خدمات، محصول چیز بسیار مشخصی می باشد. دارای رنگ است. فضا و مکان مشخصی را اشغال می کند. جنس آن مشخص است دارای ابعاد و اندازه است و می‌توان آن را لمس نمود. به نسبت خدمات، محصولات خیلی قابل درک و قابل مشاهده هستند.

بازاریابی در سوریه

دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی ارائه کننده کلیه امور مربوط به بازاریابی در سوریه از جمله کالا و خدمات در زمینه اداری ،حمل و نقل ، صادرات به سوریه ، واردات از سوریه ،انتقال تکنولوژی به سوریه و … می باشد. ما در اینجا قصد داریم درباره بازاریابی در سوریه که دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی در آن خدمات ارائه میکند بپردازیم.

بازاریابی در سوریه

بازاریابی خدمات و سرویس چیست؟ – سوریه

با دقت به ملموس نبودن سرویس ها، فروش یک سرویس و یک خدمت چالش‌ های مختص خویش را برای مدیران بازاریابی و مشاوران اقتصادی ایجاد می نماید. غالبا بازاریابان و مدیران بازاریابی غالبا به‌ دنبال نمایش دادن منافع سرویس ها از روش نمودارها و تصاویر می‌باشند تا یک مضمون‌ فرضی و غیر قابل لمس را، عینی‌تر، بصری‌تر و قابل فهم‌تر بکنند.

علاوه بر ارائه خدمات بازاریابی در سوریه توسط دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی ، خدمات حمل و نقل به سوریه ، ثبت شرکت در سوریه، صادرات به سوریه ، اعطای نمایندگی در سوریه، سرمایه گذاری در سوریه و موارد مربوط به اقتصاد سوریه و موارد تجاری و صادرات در سوریه و تمام شهرهای سوریه می باشد.

بازاریابی در سوریه

بازاریابی با روش های نوین در سوریه

بهتر است برای کسب و کار خودتان حتما یک فروشنده را انتخاب نمایید که با تمامی بخش های کارتان آگاهی داشته باشد و در موقع سوالات و پاسخ ها، اطلاعات و آگاهی لازم و کامل در اختیار مشتریان بگذارد. یک فرد فروشند که حرفه ای باشد قادر است خریدار را برای یک خرید مجدد تشویق کند و یک مشتری معمولی را به یک مشتری دائمی تبدیل نماید. او میتواند به راحتی تمام سوالاتی که ممکن است مشتری در ذهن خود داشته باشد را حدس بزند و در توضیحات خود آن ها را ارائه دهد.

بازاریابی b2b

آنچه ما در دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی برای شما انجام خواهیم داد:

 • اخبار روزانه وتحولات اقتصادی سوریه
 • مناقصات روزانه شرکت های خصوصی و دولتی سوریه
 • بازدید ومعرفی شهرک های صنعتی سوریه
 • برقراری ارتباط با کارخانه جات در سوریه
 • ایجاد وکشف فرصت های سرمایه گذاری در سوریه
 • تحقیقات وبررسی منابع طبیعی ومعدنی سوریه
 • مطالعه وبررسی بازار سوریه
 • خدمات قابل صدور برای افراد حقیقی وحقوقی ایران در سوریه
 • برقراری ارتباط بین تاجران سوریه وایران
 • همراهی هیآت های ایرانی و سوری
 • مشاوره در مورد ورود به بازار سوریه
 • تهیه زمینه مناسب برای سرمایه گذاران ایرانی در سوریه
 • تسهیل مسافرت هیآت های اقتصادی به سوریه
 • معرفی خدمات صادرات از اتاق بازگانی مشترک ایران و سوریه
 • معرفی کالا ایرانی در سوریه
 • انجام تحقیقات وبررسی نقاط ضعف وقوت کالا ایران در بازار سوریه
 • معرفی انواع شرکت در سوریه
 • ثبت برند وشرکت های تجاری در سوریه
 • تشکیل گروها و شبکه های اجتماعی،معرفی ،اخبار ،تحولات سوریه
 • مشاوره در زمینه مقرارات صادرات و واردات سوریه
 • جوابگو و مشاوره وتوضیح نکات مبهم مخاطبان در مورد سوریه
 • ارائه محصول در نمایشگاه دائمی در شهرهای مختلف کشور سوریه
 • راه اندازی غرفه صنعت در نمایشگاه های تجاری سوریه
 • حضور فعال و تعاملی در رسانه های اجتماعی
 • حضور در رویدادهای شبکه صنعت و ایجاد روابط خوب با خریداران در سوریه
 • ارتباطات با تجار و شرکت های سوری که سبب می شود تا محصول و خدمات شما در کمترین زمان به بازار خود راه پیدا کند

برای استفاده از این خدمات در سوریه ، خدمات حمل و نقل به سوریه ، ثبت شرکت در سوریه، صادرات به سوریه ، اعطای نمایندگی در سوریه، سرمایه گذاری در سوریه و موارد مربوط به اقتصاد سوریه و موارد تجاری و صادرات در سوریه و تمام شهرهای سوریه با ما از بخش تماس با ما یا سایر روش های ذکر شده ارتباط برقرار کنید

 دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی به منظور افزایش صادرات کالا و خدمات ایرانی، سیاست بازاریابی کالا را به صورت مستقیم دنبال کرده و یکی از اهداف خود را توسعه سهم ایران از بازار کشور سوریه قرار داده است. برای تحقق این هدف ما از انواع روش های بازاریابی به همراه تحلیل دقیق بازار استفاده می کنیم که به صورت خلاصه به شرح زیرمی­باشد:

بازاریابی b2c

آنچه ما در دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی برای شما انجام خواهیم داد:

بازاریابی اینترنتی

نظر به ضریب نفوذ بالای اینترنت و شبکه های اجتماعی در کشور سوریه بخصوص اثرگذاری برخی از سایت های پربازدید در این کشور و همچنین استفاده از شبکه های اجتماعی متنوعی از جمله whatsapp, facebook, Instagram, twitter , Telegram پیشنهاد ویژه ما به شما دیده شدن از این طریق است.

بازاریابی آفلاین

برخی از شبکه های تلویزیونی کشور سوریه اثرگذاری بالایی بر مخاطبین خود داشته و از طرفداران و تماشاگران زیادی برخوردار هستند همچنین دیده شدن از طریق بیلبوردها و رادیو از دیگر راه های پیشنهادی ما به شماست.

بازاریابی محتوایی

از دیرباز منطقه عمومی شام مسیر گذر بازرگانان و تجاری بوده که کالاهای باکیفیت و لوکس را به ارمغان می­آوردند. از سویی صنایع متنوع و مختلف کشور سوریه که در میان اتحادیه عرب و مردم عرب زبان به کیفیت مشهور بوده سبب شده تا امروزه نیز بازار حلب ، دمشق و سایر شهرهای کشور سوریه متشکل از کالاهای باکیفیتی باشد که رقابت را سخت و شیرین می ­کند.

این شیوه بازاریابی در سوریه به شما کمک می کند تا کالایی متناسب با ذائقه و فرهنگ مخاطب سوری خود ارائه دهید.

دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی به اطلاع می­رساند که دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی برای هرگونه محموله با هرمقدار ارزش و خدمات مناسب، بازاریابی انجام خواهد داد.

دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی آماده ارائه خدمات صادرات به سوریه ، همچنین حمل و نقل به سوریه و کلیه امور تجاری به شما تجار ، صنعتگران و  مهندسین عزیز می باشد.

برای ثبت اطلاعات تجاری و مشاوره کسب و کار در سوریه از آدرس زیر اطلاعات خود را ثبت کنید :

www.ISeconomy.Com

آدرس سایت رسمی دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی

Www.tradetejarat.com

باتوجه به تکمیل شدن ظرفیت کانال یک و دو و سه دفتر اقتصادی حلب سوریه لذا لینک کانال چهارم را خدمتتان ارسال می نماییم

https://chat.whatsapp.com/BofZWXlu1oi1kLyaoBKkij

آدرس کانال تلگرامی دفتر تجارت ایران و کشورهای عربی

https://t.me/Iransyriaeconomy